Відоме ім’я: 72-а бригада ЗСУ розповіла подробиці загибелі свого бійця на «промці» (Фото, Відео)

ф1Боєць загинув під час ворожого обстрілу під Авдіївкою ввечері — близько 23 години на позиції прилетіла міна бойовиків.

Як повідомили на офіційній сторінці бригади у Фейсбук, загиблий — Сергій Ручка з Київщини — з міста Богуслав. Вдома у нього залишились дружина і 13-річна донька.

Його рятували товариші, думаючи, що він поранений. Те медики лікарні констатували трагічне: боєць загинув ще в окопі на промці Авдіївки.

«Мінометний обстріл почався, як завжди, раптово. Сергій був на чергуванні, і саме в цей момент прилетіла міна», — розповідають його друзі, 20 та 21-річні Олексій та Денис, які в той момент були поруч і миттю повідомили медикам і кинулися надавати першу допомогу пораненому, як вони думали, товаришу.

«Хлопці зробили все правильно, як їх вчили: наклали джути на поранені кінцівки, закрили чистим рани на тілі, поклали Сергія на ноші і бігом, найкоротшою стежкою, понесли його окопами до нашої броньованої «медички», що вже летіла назустріч. Тут-таки, в цілковитій темряві, ноші поклали в машину, де і під час руху наполегливо намагатися врятувати бійця. Вже потім, у стабілізаційному центрі, куди ми примчали, хірург сказав, що хлопець помер ще там, в окопі… Смерть була миттєва і безболісна; але ми не знали того, і рятували його, як живого, до останнього сподіваючись, що ось зараз він прийде до тями; часом нам навіть здавалося, що ми відчуваємо у нього слабкий пульс», — розповідає медпрацівник батальону.

Від хвилювання голос у нього тремтить; він знову й знов повторює, як рятували Сергія тої ночі — наче намагається вже вкотре проаналізувати, чи не була десь допущена похибка, чи не були десь втрачені золоті секунди для порятунку…. На жаль, навіть найдосвідченіших і найвправніших часом забирає смерть. Навіть якщо ти все зробив правильно…» — нгаписано на сторінці 72-ї бригади ЗСУ.

ф2

Читайте також: Бойовики принишкли під Маріуполем і вдарили по Авдіївці (Відео)

Сергій Ручка прийшов на фронт з міста Богуслав (Київщина). Вдома у нього залишились самотніми дружина і 13-річна донька.

«Хто захоче допомогти родині Героя — згодом ми дамо номер картки рідних тут, на цій сторінці. Про день та час прощання з полеглим побратимом повідомимо пізніше. Світла пам’ять Герою і всім, хто віддав життя за Україну…» — йдетсья в повідомленні бригади.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook