Відома художниця і волонтерка побувала в гостях у охоронців прикордонного загону на Житомирщині (Фото)

фото: Державна прикордонна служба України

фото: Державна прикордонна
служба України

Днями до Житомирського прикордонного загону завітала відома художниця, автор багатьох патріотичних робіт, митець, волонтер і просто чарівна жінка Беата Куркуль.

Відвідати охоронців кордону північних рубежів нашої держави Беата відгукнулась на запрошення начальника загону полковника Богдана Коваля, інформує сайт Державної прикордонної служби України.

Під час візиту художниця відвідала відділ прикордонної служби «Овруч», поспілкувалась із персоналом цього підрозділу, ознайомилась з історією створення відділу, специфікою його службової діяльності та побуту. А військовослужбовці отримали ексклюзивну можливість почути коментарі з вуст митця про історію своїх картин, про персонажі та місця подій, що зображено на її творах, репродукцію яких використано в патріотичному оформленні інтер’єру службових приміщень.

фото: Державна прикордонна служба України

фото: Державна прикордонна
служба України

«Після спілкування з автором робіт, на картини дивлюсь по новому. Це неповторно спостерігати за емоціями людини, яка вклала частину своєї душі в зображення на полотні, а зараз стоїть перед нами і розповідає, що саме надихнуло її на створення кожного з них» — затамовуючи подих розповідає начальник відділу прикордонної служби «Овруч» Кирило Дремлюга.

Також прикордонники провели для гості екскурсію вздовж лінії державного кордону, в міжнародному пункті пропуску «Виступовичі», на спеціальних місцях несення служби прикордонних нарядів, а також показали художниці мальовничі місця Поліського прикордоння.

На згадку про свій візит Беата зробила запис в альбомі історії відділу, зі словами вдячності за отримані позитивні емоції, який був доповнений загальним фото.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook