Відновлене підприємство Тернопільщини показало свій повний цикл виробництва юним екскурсантам (Фото)

Тернопільський м’ясокомбінат відновив свою діяльність після багатьох років простою і тепер прийняв першу екскурсію.

Подивитись, як роблять ковбасу, завітали учні 13-ї школи Тернополя, які до того побували на сировинній базі комбінату — бачили виробничі потужності компанії «Агропродсервіс» у селі Настасові, повідомляє сайт компанії.

ф1

Екскурсію для свого 6-Б класу ЗОШ №13 Тернополя організував вчитель, який взяв участь у благодійному проекті студентів Тернопільського медичного університету та виграв «зустріч за кавою» з генеральним директором компанії «Агропродсервіс» Іваном Чайківським.

ф2

«Насправді, ми з самого початку хотіли перемогти та попросити пана Чайківського замість кави організувати екскурсію для шестикласників на Тернопільський м’ясокомбінат, – розповіла класний керівник 6-Б класу Наталія Антонюк. – Були впевнені, що Іван Адамович не відмовить».

ф3

Під час відвідин Тернопільського м’ясокомбінату діти побачили цехи, де виготовляють ковбасні вироби, цех консервації, оглянули галерею фотографій, яким був Тернопільський м’ясокомбінат ще кілька років тому, поки в нього не вдихнула друге життя компанія «Агропродсервіс».

«Впевнений, що діти з користю провели час, адже побачили, що таке сучасне агропромислове підприємство та сам м’ясокомбінат, – сказав після екскурсії, яку сам проводив, Чайківський. – Тільки такими прикладами ми зможемо показати нашим дітям, що своїми руками також можемо створювати продукцію, не гіршу за кращі світові зразки».

Завершилася екскурсія врученням подарунків та частуванням, під час якого діти скуштували сосиски, за виготовленням яких вони спостерігали в одному з цехів підприємства.

IMG_0668 (1)

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook