Відкриття Євробачення: Росія спричинила скандал (Відео)

РФ у Португалії представить Юлія Самойлова, якау Україна через виступи в окупвоаному КРиму не пустила на Євробачення-2017

РФ у Португалії представить Юлія Самойлова, яку Україна через виступи в окупованому Криму не пустила на Євробачення-2017

Другий рік поспіль Росія спричиняє скандал на Євробаченні.

Росія вирішила не показувати перший півфінал Євробачення-2018 8 травня у прямому ефірі. Офіційно пояснила «технічними телевізійними нюансами», та справа — у виступі конкурсанта з Ірландії, який співає про одностатеву любов. Саме про таку причину вчинку Росії говорять всі за лаштунками міжнародного конкурсу.

Читайте також: Росія залишилась без конкурсанта на Євробаченні-2017: СБУ заборонила в’їзд в Україну Юлії Самойловій (Фото)

Це вже друге поспіль Євробачення, на якому Росія — в центрі скандалу. Торік, коли Євробачення відбувалось у Києві, Росія влаштувала істерику через свою конкурсантку, яку через відвідування анексованого Криму Україна не пустила на свою територію.

Читайте також: Росія впала в істерику через рішення України щодо Євробачення і відмовляється транслювати конкурс (Відео)

Російських же журналістів український конкурсант на Євробаченні-2018 MELOVIN показово ігнорує. Із журналістами та учасниками з інших країн спілкується охоче.

Інтерв’ю у Лісабоні MELOVIN дає українською мовою.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook