Відкрилися незвичайні подробиці прощання в Москві з Кобзоном (Відео, фото, всі подробиці)

54_tnУ Мережі з’явилася інформація, що із померлим 30 серпня Йосипом Кобзоном прощалися не один раз, а двічі. Про втаємниченість приїзду тих, хто хотів попрощатися з Кобзоном, але не прилюдно, повідомили російські ЗМІ.

1 вересня з самого ранку в ЦКБ — Центральну клінічну лікарню на вулиці маршала Тимошенка з’явився особистий візажист і перукар прославленого виконавця, інформував МК.

Близько 4 години дня до під’їзду стали поступово наближатися елітні дорогі іномарки. «Ппохмурі люди з охороною» один за одним заходили в приміщення, а незабаром їхали геть. Сама територія, де відбувалася дія, була оточена поліцією в цивільному одязі. «Гостей» зустрічали найближчі родичі співака — Неллі Кобзон і син Андрій. Закрита, судячи з усього, церемонія прощання для гостей завершилася о 18:30. Після цього тіло співака доставили в зал ім. Чайковського, де пройшло офіційне прощання.

Відео facenews.

На прощальну церемонію приїхали відомі на просторах колишнього Союзу люди. Так, попрощатися з Кобзоном Бориса Моїсеєва привели під руки його помічники. Борис Моїсеєв більше року не з’являвся на публіці.

кк

Після перенесеного інсульту у епатажного співака лише частково відновилася мова і немає впевненості в рухах. Тому, якщо він і готовий з’являтися на людях, то хіба що в компанії близьких друзів і на кулуарних тусовках. Борис Моїсеєв був одягнений в один з кращих своїх вихідних костюмів. Але поїздка на похорони виявилася занадто важкою для нього: до кінця похорону асистенти буквально підхопили виконавця пісні «Голубая луна» під руки.

1

Приїхала й Алла Пугачова разом з донькою Арбокайте й чоловіком — Галкіним. Пугачова напередодні похорону написала кілька слів про Кобзона в мережі.

2

Родина й знайомі співачки сумнівалися, чи приїде вона на похорон, адже в Пугачової з Кобзоном були непрості стосунки.

Дмитро Гордон на каналі112.ua відверто розповів про свою історію спілкування з Кобзоном. Попри багато позитивного, що згадав, розповів, що останнім часом його точка зору не співпадала з точкою зору Кобзона на події в Україні. Гордон намагався розповісти співакові про ситуацію, хто такий Путін, що РФ воює й вбиває наших воїнів. Кобзон слухав мовчки, як розповів Дмитро Гордон, а потім сказав: «Хто тебе так зазомбував?». Після цього вони не спілкувалися. Кобзон був людиною радянською й як депутат російської Думи бачив Україну васалом Москви, в орбіті її впливу.

Українців Кобзон розчарував своїм ставленням до новостворених фейкових республік і України в цілому. Перетворити окуповану частину Донбасу в постіндустріальний заповідник – така несподівана ідея зародилася в російській Держдумі. Куратор – співак і депутат Йосип Кобзон. У планах – переробити шахти і заводи, які припинили роботу, в музеї і санаторії. Уже навіть активно кликали туристів. Які саме «гарячі тури» могли пропонувати росіянам кремлівські куратори угруповань «ДНР» і «ЛНР»,  можна лише здогадуватися. Не забули українці й спільного співу Кобзона з ватажком «ДНР», тепер уже покійним Захарченком. Моральна й напевно матеріальна підтримка Кобзоном бойовиків, які розстрілювали наших вояків, не забулася й тепер.

На похоронах 2 вересня на кладовищі було чимало людей, і соло одинокого музиканта.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook