Відходи виробництва молока скинули несанкціоновано — поліція порушила кримінальне провадження

ф1Екологічні збитки складають 800 тисяч гривень.

Як повідомляє ГУ Нацполіції у Тернопільській області, відходи молочного виробництва дві вантажівки з Тернополя скинули в Козівському районі без жодних дозволів. Завдано збитків місцевій громаді.

Слідчі Козівського відділення поліції внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань кримінальне провадження за частиною 1 статті 239 ККУ. Забруднення земель відбулося внаслідок зливу відходів молочних продуктів.
Представники органів місцевого самоврядування Козлова Козівського району  звернулися до екологічної інспекції й повідомили про факт зливу відходів молочних продуктів на території селищної ради.  Екоінспекція, провівши вимірювання якісних показників  ґрунту, встановила факт забруднення землі на обстежуваних земельних ділянках внаслідок чогобуло завдано шкоди навколишньому природному середовищу на понад вісімсот тисяч гривень. Про подію було інформовано правоохоронців.
З’ясувалося, відходи молочних продуктів на території Козлівської селищної ради злили водії автомобілів ДАФ – 33-річний та 57-річний жителі Тернополя. Чоловіки є співробітниками однієї з логістичних фірм обласного центру, яка по договору здійснює перевезення продукції місцевого молокозаводу.
Розпочалися слідчі дії, в ході яких буде проведено ряд експертиз.
 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook