«Відчайдушні козацькі подвиги ожили знову» — у Краматорську презентували український фільм-казку «Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке»

Фото ООС

Фото ООС

У Краматорську презентували український фільм-казку «Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке», повідомляє прес-центр ООС.

На Донеччині за сприяння відділу цивільно-військового співробітництва Об’єднаного командного пункту ООС та Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва у м. Краматорськ презентували фільм-казку «Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке».
Кінострічка викликала неабияку зацікавленість серед жителів Краматорська, які стали її першими глядачами на Донбасі.
Фільм-казку знято на основі книги українського казкаря і сценариста Олександра Лірника.

У сюжеті фантазійно поєднані ангели і чорти, рай і пекло, домовики і ворожки, а також підземелля, показуючи глядачеві розмаїту нечисть з давніх українських сказань та легенд. У цьому світі все балансує між світлом і темрявою.

Фото ООС

Фото ООС

У казці герої потрапляють в часи Запорізької Січі — вольності українських козаків, які відчайдушно і сміливо захищати рідну Україну-Гетьманщину та не боялися ні чортів, ні смерті, були сміливими і мужніми.
За задумом автора сценарію фільму Олександра Лірника, фільм-казка має виконувати важливу патріотичну роль, — не лише об’єднувати Україну, а й зшивати її у питаннях формування української національної ідентичності, насамперед на теренах Українського Донбасу.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook