Вічна пам’ять та слава Героям Небесної Сотні

indexГромадська ініціатива «Центр пам’яті Небесної сотні» закликає українців протягом 30 березня — 1 квітня взяти участь у скорботних заходах з нагоди сорока днів загибелі «Небесної сотні».

Як повідомила координатор Центру Неля Втерковський, цю ініціативу підтримують члени об’єднання Народної довіри, закликають українців в ці дні виходити на площі своїх міст, приносити квіти, запалювати свічки в пам’ять про загиблих, передає «Пульс Києва».

«Центр пам’яті Небесної Сотні закликає запалити свічки пам’яті у всіх містах і селах нашої країни в пам’ять про героїв , що поклали своє життя за те, щоб ми могли жити в новій державі. Згадати їхні імена та події тих кривавих днів» , — зазначила вона.

Меморіальні заходи розпочнуться 30 березня в 12:00 під час Віче на Майдані Незалежності в Києві. У неділю на сцену Майдану вийдуть товариші героїв «Небесної сотні». Цього ж дня о 21.00 у київській консерваторії відбудеться вечір -реквієм в пам’ять про загиблих. Вхід — вільний. Руслана Лижичко підкреслила необхідність присутності на недільному Віче представників зі Сходу і Півдня, адже їм зараз важче всіх.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook