Ветеранам Афганістану на Тернопіллі вручать по 200 грн у конверті

P1230033-nЗ нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 26-ї річниці виведення військ з Афганістану 50 ветеранів отримають матеріальну допомогу.

Відповідне розпорядження підписав виконувач обов’язків голови Тернопільської обладміністрації Іван Крисак. За попередньою інформацією, йшлося про виділення 10 000 грн на ці потреби.

Читайте також. Усе життя тернополянина Віктора Гурняка — у кадрах фільму (Відео)

Він зазначив, що завдання влади забезпечити соціальний захист учасників бойових дій на території інших держав, інвалідів війни, сімей загиблих та померлих учасників бойових дій. Про це повідомив сайт ОДА.

- Ми мусимо пам’ятати всіх полеглих і тих, хто повернувся із вогненних доріг, адже наші хлопці сумлінно виконали свій військовий обов’язок, — наголосив Іван Крисак.

Нагадаємо, виконувач обов’язків голови дав доручення створити умови для поліпшення соціально-побутового та медичного обслуговування інвалідів і учасників бойових дій, приділити особливу увагу тим, хто перебуває у госпіталях і лікарнях, будинках-інтернатах і стаціонарних відділеннях територіальних центрів, організувати їх відвідування.

Софія Левицька

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook