Ветеран, який зламав стегно, вибираючи кавун у магазині, отримає $ 7,5 млн

hammerСуд присяжних в Алабамі (США) прийняв рішення про те, що ветеран, який зламав стегно, вибираючи кавун у магазині Walmart, повинен отримати 7,5 мільйонів доларів відшкодування.

Сержанту у відставці Генрі Уокеру було 59 років у червні 2015 року, коли він відправився за покупками у Walmart, що у місті Фенікс, штат Алабама. Коли Уокер потягнувся за кавуном, його нога застрягла в дерев’яному піддоні, розташованому на підлозі біля товарної стійки. Чоловік не втримався і впав, зламавши при цьому стегно.

Адвокат Уокера Шон О’Хара сказав, що травма назавжди змінила життя його клієнта: раніше він три рази в тиждень грав у баскетбол, а тепер змушений використовувати ходунки, щоб пересуватися. Уокер подав до суду на Walmart за недбалість і нерозсудливість, стверджуючи, що магазин не забезпечив безпеку своїх приміщень.

У суді присяжним також було продемонстровано відео з камер спостереження, на якому видно, що в піддонах застрявало багато клієнтів.

Суд присяжних ухвалив рішення про необхідність відшкодування завданих Уокеру моральної та фізичної шкоди на суму 7,5 мільйонів доларів. Представник Walmart назвав цю суму «надмірною в світлі фактів» і сказав, що компанія планує оскаржити рішення.

Джерело: USA.ONE

 


 

 

 

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook