Весна прийшла: у лісових господарствах Тернопільщини стартувала лісокультурна кампанія

фото:Тернопільське обласне Управління лісового та мисливського господарства

фото:Тернопільське обласне Управління лісового та мисливського господарства

Лісокультурну кампанію по відтворенню зелених насаджень уже розпочали три із п’яти лісогосподарських підприємств Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Про це сьогодні поінформував перший заступник начальника управління – начальник відділу лісового та мисливського господарства, охорони і захисту лісів Іван Приймачук.

Тож станом на 11 березня на території державного лісового фонду відтворено 26,3 гектарів лісів, а також створено 15 гектарів нових лісів.

Лідерство у цій справі тримає Бережанське лісомисливське господарство, де  створили 15 гектарів нових лісів на території Потіцької, Шумлянської сільських рад та Саранчуківської об’єднаної територіальної громади. Лісівники дбайливо відтворили 12 гектарів лісів на території держлісфонду (Бережанське, Нараївське, Козівське лісництва).

У передовиках і Тернопільський лісгосп, де відтворено 4,9 га лісів на території держлісфонду (Збаразьке лісництво).

Не відстає і Чортківське лісове господарство. Його прцівники відтворили 9,4 гектари лісів (Копичинське – 1,6 га, Колиндянське – 2,0 га, Борщівське – 2,8 га, Заліщицьке – 1,6 га і Наддністрянське – 1,4 га лісництва), інформує сайт Тернопільського обласного Управління лісового та мисливського господарства.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook