Весь час існування команди і ще 108 хвилин — як збірна Португалії вперше перемогла у Євро (Відео)

Фото - sportbox

Фото — sportbox

Гол збірної Португалії на 109-ій хвилині матчу зі збірною Франції виявився не просто переможним.

Цей гол позбавив господаря Євро-2016 титулу чемпіона Європи втретє, натомість зробив чемпіоном вперше в її історії збірну Португалії.

Проти Португалії було все.

Від початку Євро-2016 мало хто вірив, що ця команда дістанеться фіналу — під питанням був навіть вихід із групи. Додатковий аргумент — португальці в основний час виграли на Євро-2016 лише один матч.

Це команда, яка на цьому чемпіонаті провела на полі найбільше часу — додаткові тайми стали звичними для збірної Португалії, як і серії пенальті.

Проти португальців все було і у фіналі — Роналду, на якого була зав’язана гра збірної — уже на 25-ій хвилині через травму покинув поле.

Але і без Кріштіану забити Португалії французи так і не змогли.

Саме в додаткові  екстратайми на 109-ій хвилині Едер і приніс історичний переможний гол збірній Португалії.