Верховна Рада не ратифікує Угоду про Митний союз з Росією — Яценюк

Яцик-2-фотоУгода Януковича з Росією не пройде в українському парламенті, — заявив в суботу, 7 грудня, голова Політради ВО «Батьківщина» та фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк на брифінгу в Штабі національного спротиву на Майдані.

«Віктор Янукович не має жодних прав і повноважень на підписання Угоди про вступ України до Митного союзу від імені народу України. Така Угода потребує ратифікації і проходження у Верховній Раді. Вона не пройде в українському парламенті», — наголосив він.

Арсеній Яценюк підкреслив, що будь-яке підписання «про формування нового Радянського союзу – це розкол країни і зовсім інший Майдан, ніж той, який є сьогодні», — передає прес-служба ВО «Батьківщина».

Читайте також.  Україна вступить у Митний союз 17 грудня – опозиція

Він сказав, що за даними опозиції, проект Угоди про стратегічне партнерство готовий, він парафований, але Янукович не наважився його підписувати: «За нашими даними, він планує підписати це 17 грудня».

«Ми закликаємо розширити протестну акцію і не дати можливості Віктору Януковичу продати країну», — наголосив Арсеній Яценюк.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook