Великий обвал на окупованому Донбасі — можливі жертви (Фото)

ф3Внаслідок безгосподарності російських окупантів на окупованому Донбасі сьогодні стався великий обвал — під вагою неприбраного снігу завалився дах і стіни цеху машинобудівного заводу в окупованій «ДНР» Горлівці.

Зважаючи на масштаби руйнувань, цю аварію бойовики вирішили не приховувати.

Як заявили сепаратистські ЗМІ, в цеху обвалилось півтори тисячі квадратних метрів покрівлі і стін. Можливі жертви: не можуть знайти одного працівника — слюсаря, який на момент обвалу ремонтно-механічного цеху був у приміщенні. Обвал, за даними сепаратистів, стався сьогодні вранці. Зараз розбирають завали.

Це вже далеко не перша велика аварія на підприємствах окупованого Донбасу від початку снігопадів 4 січня, внаслідок якої стається обвал покрівлі.

Читайте також: На окупованому Донбасі сталась грандіозна аварія, про яку бойовики заборонили говорити (Фото)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», 5 січня  під вагою снігу обвалилось 3 тисячі квадратних метрів покрівлі Макіївського меткомбінату, коли в цеху прокатного стану №390 працювали люди. Лише дивом ніхто з них не постраждав.

Читайте також: Так виглядає «рускій мір»: на окупованому Донбасі колосальна НП, яку приховали бойовики (Фото)

Така ж надзвичайна подія сталась і на Алчевському меткомбінаті. Там 7 січня завалилось близько 900 квадратних метрів даху виробничих приміщень, які бойовики занедбали. Тоді в цеху дивом вцілів сторож.

Через неприбраний сніг 21 січня на Дебальцевському заводі металургійного машинобудування (ДЗММ) завалилось півтори тисячі квадратних метрів даху. Внаслідок цього загинула працівниця.

Читайте також: Є жертва: на окупованому Донбасі грандіозна аварія на заводі

Обвали покрівель на окупованому Донбасі через неприбраний окупантами сніг тривають уже четвертий тиждень. Про ці обвали на підприємствах бойовики воліють мовчати — заявили тільки про обвал покрівлі заводу в Дебальцевому та сьогодні в Горлівці.

ф1ф2

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook