Великоднім подарунком для Папи Римського стали писанки дітей з інтернатів Тернопільщини (Фото)

ф2За право написати писанку у подарунок для Папи Римського змагались півсотні дітей із державних інтернатів Тернопільщини. Вийшло так гарно, що замість шести писанок Папі Франциску вирішили передати вдвічі більше подарунків.

Загалом же написали для участі в конкурсі близько 80-ти писанок. Кращі 12 із Тернопільщини поїдуть у Ватикан як великодній подарунок для Папи Римського, повідомляє сайт одного з організаторів конкурсу.

Конкурс «Писанка миру» проводили компанія «Агропродсервіс» разом з благодійним фондом «Майбутнє сиріт» за участю волонтерів-писанкарів з ТМО СУМ в Україні.

Участь в заході взяли майже 50 дітей-сиріт, які виховуються в державних інтернатних закладах. Значна частина дітей вперше тримали писачки, але всі дуже старалися.

За результатами майстер-класу діти намалювали майже 80 писанок, використавши як традиційні, так і нафантазовані орнаменти.

Журі в складі духівника нашої компанії, Папського місіонера Василя Баглея, майстрів-писанкарів Андрія Пушкаря (СУМ в Україні) та Тані Семенець (товариство «Вертеп»), митця Тараса Бріля, представника благодійного фонду «Майбутнє сиріт» Ірини Вакалюк обрали 12 замість запланованих 6-ти писанок, що стануть Великоднім подарунком для Папи Римського.

«Цим духовним тематичним подарунком, виготовлення якого притаманне нам – українцям, ми привітаємо Вселенського отця з світлим Христовим воскресінням, проситимемо про молитву за мир в Україні», — зазначив отець Василь Баглей, який і передасть подарунок Папі при особистій аудієнції.

Писанки, що залишилися після конкурсу, прикрасили дерево у фойє компанії «Агропродсервіс».

ф1ф2ф329498141_1834873709885801_134537840688112752_nф4ф5

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook