Великі гроші – великі проблеми: Ринату Ахметову арбітражний суд Амстердама відмовив у розмороженні голландських активів

8Арбітражні судді в Нідерландах не дослухалися до аргументів представників холдингу Рината Ахметова і не розморозили активи компанії на загальну суму більше 820 мільйонів доларів, повідомляє «Німецька хвиля».

Ще з минулого року діє заборона продавати або переоформлювати активи згідно з рішеннями судів у Голландії і на Кіпрі, де зареєстровано компанії холдингу. В прес-релізі «СКМ» оприлюдено запевнення, що замороження ніяк не відображається на операційній діяльності бізнес-структури. А компанія Рената Ахметова заявила, що продовжуватиме судове оскарження заблокування активів.

Відомо, що судова суперечка продовжиться на Кіпрі, де й буде винесене рішення щодо апеляції «СКМ» на замороження активів. Також триває судовий раунд у Великобританії. Міжнародний арбітражний суд у Лондоні теж має розглянути апеляцію холдингу Рината Ахметова, який намагається повернути компанії «Raga Establishment» монополіста стаціонарного телефонного зв‘язку «Укртелеком» і отримати пазад заплачені кілька років тому 100 мільйонів доларів.

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook