Вчителька із міста на Тернопільщині провела для своїх учнів цікавий бінарний урок із письма (Фото)

89712838_888071484980002_1978203237219565568_nУ Борщівській ЗОШ 1-3 ст. №1, що на Тернопільщині, нещодавно відбувся бінарний урок із письма під керівництвом вчительки-методистки Алли Прокопишин.

Першокласники в ігровій формі знайомились із правописом малої букви «ща», навчались її писати, складати розповідь за малюнком, розмірковували на що буква схожа, вправлялись у швидкій вимові скоромовки, ділились своїми спогадами та враженнями.

Також дітки долали лабіринт, щоб допомогти щуці вилікувати зуби.

А як грайливо учні будували пальчикові звукові моделі виучуваних слів, досліджували життя хижої риби щуки, різних видів ящірок у запропонованих вчителькою презентаціях, змагались у парах у знанні більшої кількості слів із буквою «ща» в різних позиціях (на початку слова, всередині, у кінці)!

Цікаво школярам було захищатись від дощику парасольками, плащиками та рятувати своїх друзів.

Із захопленням учні уявляли себе краплинками дощу, танцювали під «Музику дощу», напуваючи з радістю спрагле довкілля, адже це благородна місія, підтримувати життя на Землі.

Вихованці Алли Прокопишин складали правила догляду за зубами, імітували своїми індивідуальними зубними щіточками чищення зубів.

89734852_240362797104404_3571382666605363200_n

Бінарний урок перетворився стараннями талановитої вачительки на захоплююче дійство.

А ще учні переглянули презентацію «Світ чистоти — світ здоров’я», порівнювали правила чищення зубів із отриманими індивідуальними картками, дружно шукали букву «ща» на малюнку, розфарбовували ті ділянки, на яких вона зображена, та з’ясували, хто ж був закодований у малюнку.

На завершення уроку всі разом пограли у гру «Мікрофон».

- Саме такі уроки в ігровій формі дають дітям яскраві емоції, а відтак — бажання стати кращими, — розповідає учителька Алла Прокопишин. — Наша ціль була досягнута: у дітей виникло бажання писати красиво, акуратно. Загалом, за багато років роботи, помічаю: учні краще засвоюють матеріал, коли подавати їм щось нове у нетрадиційній формі. Коли вони разом змагаються, беруть участь у вікттринах, байдужих не залишається. Усі хочуть бути кращими.  Тому і надалі буду впроваджувати такі розробки на уроках. Вони розвивають дітей і роблять їх активними.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook