Вчені розробили унікальний метод терапії раку за допомогою етанолу

etanolВчені з Дюкського університету розробили унікальний метод терапії раку за допомогою ін’єкцій з високим вмістом етанолу, повідомляє прес-служба Американської ради з науки та здоров’я. Автори дослідження відзначають, що ін’єкції з гелем на основі етанолу безпосередньо в певний тип пухлини привели до феноменальних результатів.

В ході дослідження на гризунах був застосований препарат, який впливає на клітини пухлини так само, як великі дози алкоголю впливають на організм людини. Ін’єкція етаноловмісного препарату змушує пухлину «вмирати від зневоднення». Випробування препарату на гризунах показали, що йдеться не тільки про значне зменшення запальних процесів, а й про різку зміну розмірів злоякісних утворень.

Алкогольне бомбардування білків пухлини має й іншу важливу перевагу в порівнянні з традиційними методами лікування, а саме низькою вартістю. Кожна ін’єкція, за словами медиків, обходиться не дорожче п’яти доларів.

Навіть незважаючи на те, що розчин етанолу з етилцелюлозою, за словами вчених, вимагає багаторазового курсового введення, його ефективність у кілька разів вище, ніж у традиційних методів лікування, в тому числі і хірургічних.

 


 

 

 

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook