Вбивцею полковника СБУ є його колишній колега, який виклав фотографію в мережу? (Фото)

Зрадник України бойовик "ДНР" Олександр Ходаковський

Зрадник України бойовик «ДНР» Олександр Ходаковський

Ниточка від вбивства сьогоднішнього полковника СБУ Олександра Хараберюша веде до його колишнього колеги по управлінню СБУ в Донецькій області Олександра Ходаковського.

Саме зрадник України і один із найодіозніших бойовиків та очільників «ДНР» Олександр Ходаковський зреагував першим на новину про теракт у Маріуполі. Він написав з цього приводу кілька повідомлень і навіть виклав у мережу фотографію Олександра Хараберюша часів служби в СБУ.

Читайте також: Підірвали очільника контртерористичного підрозділу СБУ Донеччини — всі подробиці (Відео)

До «руской вєсни» Хараберюш і Ходаковський служили разом: Ходаковський очолював спецпідроділ СБУ «Альфа» в Донецькій області, а Хараберюш працював в цьому ж управлінні начальником відділу контррозвідки.

Вони добре знали один одного.

Більше того, Ходаковський, який став на сторону бойовиків «ДНР», публічно називав прізвище Хараберюша в числі тих, кому бойовики мають помститись за те, що ті залишились вірними присязі Україні.

ф1ф2

Відтак ниточка сьогоднішнього теракту прямо веде до бойовиків «ДНР». Саме теракт, організований бойовиками ДНР», слідство й розглядає як одну з версій, заявив сьогодні очільник ГУ Нацполіції у Донецькій області.

На повідомлення про вбивство Хараберюша, бойовик «ДНР» Ходаковський в мережі відреагував сьогодні новими погрозами, натякнувши, що може бути причетним до цього та майбутніх терактів, хоч прямо й не заявив, що ранкове вбиство полковника СБУ — справа його рук.

ф3

Невдовзі після цього свого повідомлення в соцмережі Ходаковський продовжив діяти за принципом «на злодієві шапка горить».

СБУ -вибух авто в Маріуполі фото полковника Олександр ХараберюшБойовик і зрадник України виклав у мережу фотографію Хараберюша чотирирічної давності, коли той був ще підполковником.

«Ось цей чоловік, тільки постарілий на чотири роки, який виявився у підірваній машині. Шкода його батьків — не такої долі вони йому бажали», — цинічно написав зрадник України Олександр Ходаковський.

 

 

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook