Василь Облещук – уже законний керівник обласної міліції (Фото)

IMG_3014-nНового керівника управління внутрішніх справ Тернопільської області особовому складу представили у четвер, 10 квітня. Ним, як і очікувалося, став полковник міліції Василь Облещук.

Читайте також. Василя Облещука ще офіційно не призначили, а під обласним УМВС – пікет (Відео, Фото)

Представлення відбулося за участю директора Департаменту моніторингу та організаційно-інспекторської роботи МВС Михайла Вербенського, повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області.

На зустрічі представник міністерства також наголосив на нових принципах роботи міліцейських відомств, зазначивши при цьому, що Тернопільщина у плані забезпечення громадського порядку та контролю криміногенної ситуації завжди була і залишається на високому рівні.

- Часу для «розкачування» немає, тому до роботи треба ставати негайно і з усією відповідальністю, — зазначив Михайло Вербенський. – Ситуація в країні вимагає від МВС забезпечення спокою та громадянської злагоди. Маємо пам’ятати, що кожен з нас сьогодні несе відповідальність за долю народу. Революція гідності має завершитися становленням гідної людини.

Читайте також. Головний міліціонер Тернопілля буде радитися з новою громадською радою

Привітати нового керівника управління прийшли голова ТОДА Олег Сиротюк, перший заступник голови Тернопільської обласної ради Сергій Тарашевський, голова СБУ в області Іван Юлик, прокурор області Юрій Гулкевич. Під час представлення Василь Облещук подякував громадськості краю та особовому складу за довіру, а також пообіцяв сумлінно виконувати покладені на нього обов’язки та завдання.

Читайте також. “Призначення за політичною квотою в міліції є неприпустимим”, – вважає генерал-майор Максимов (Відео)

- Найперше, нам потрібно повернути довіру людей до правоохоронців, — зазначив керівник управління міліції. – І єдиний шлях це зробити - працювати відкрито, чесно та прозоро на благо людей.

Нагадаємо, як тільки зявилася інформація про призначення Василя Облещука, представники деяких політсил влаштували пікет, аби полковник не став головним міліціонером краю. Втім, маємо те, що маємо…

Довідково. Новопризначений керівник міліції Тернопільщини народився 14 квітня 1958 року у селі Бересток Заліщицького району. Закінчив Львівський державний університет та Українську академію внутрішніх справ, за фахом — юрист. В органах внутрішніх справ служить з 1980 року. Пройшов шлях від дільничного інспектора до начальника відділу дільничних інспекторів міліції обласного управління внутрішніх справ. Тривалий час очолював управління громадської безпеки УМВС України в Тернопільській області.

Із червня 2009 року обіймав посаду заступника начальника УМВС-начальника міліції громадської безпеки УМВС України в Тернопільській області.

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook