«У вас ГРУ? У нас ФСБ»: Міжнародна слідча група МН17 оприлюднила запис про пряме командування Росією бойовиками на Донбасі (Відео)

ф1Росія має безпосередній стосунок до збиття майзійського Боїнга у 2014 році на Донбасі, оскільки саме російські спецслужби прямо командували діями бойовиків «ДНР».

Черговий доказ цього опублікувала Міжнародна слідча група з розслідування справи збиття МН17.

Читайте також: Міжнародна слідча група назвала імена підозрюваних у збитті Боїнга на Донбасі — СБУ вже оголосила їм підозру. Повна версія брифінгу в Утрехті (Відео)

Слідчі оприлюднили телефонний запис розмови, в якій в бойовик «ДНР» — так званий «комендант Макіївки» — спілкується з російським куратором.

«У вас ГРУ? У нас ФСБ» — з’ясовують співрозмовники, з яких саме російських відомств надходять команди бойовикам на окупований Донбас.

«Ти будеш підпорядковуватись міністру оборони Шойгу», — каже «коменданту окупованої «ДНР» Макіївки російський куратор.

Також в розмові вони з’ясовують, чи є зв’язок зі штабом російського терориста Ігоря Гіркіна-Стрєлкова («Стрєлка») в окупованому «ДНР» Слов’янську.

Більше подробиць про новий доказ, оприлюднений Міжнародною слідчою групою, та про хід слідства у справі МН17 — у сюжеті 5 каналу.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook