Вакарчук звернувся до кандидатів у Президенти України: «Я як виборець хотів би знати»

Святослав Вакарчук

Святослав Вакарчук

«Дорогі виборці, не дайте підмінити зміст формою», — із такою вимогою в контексті другого туру виборів Президента України звернувся до громадян України фронтмен групи «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук.

Музикант підкреслив, що зараз українці активно обговорюють хід виборчої кампанії, а слід було б обговорювати її зміст. Відповідне офіційне звернення до українців із закликом змінити предмет обговорення і вимагати цього від кандидатів Святослав Вакарчук опублікував у мережі.

«Градус цього обговорення зашкалює», — констатував Вакарчук, підкресливши, що обговорюють українці не позицію кандидатів у Президенти, а те, що кандидати говорять про обставини своєї виборчої кампанії, як от місце майбутніх дебатів, їх умови та обставини здавання кандидатами аналізів.

«Хіба це ті речі, які дійсно дозволять нам зробити усвідомлений вибір?», — обурився співак.

Читайте також: Святослав Вакарчук зробив офіційне звернення до українців: «Настав час виконати наш громадянський обов’язок» (Відео)

Тому він закликав громадян України вимагати в кандидатів у Президенти відповідей на запитання про те, як вони збираються з-робити Україну сильною і заможною державою уже в найближчому майбутньому.

«Я як виборець хотів би знати, як той чи інший кандидат у президенти збирається впроваджувати в Україні верховенство права. Яка у того чи іншого кандидата в президенти програма реформування судової системи? «Як той чи інший кандидат у президенти збирається впроваджувати в Україні верховенство права. Яка у того чи іншого кандидата в президенти програма реформування судової системи? Як вони збираються повертати додому наших військовополонених і політичних в’язнів…? Яким чином вони збираються повертати окуповані Крим і Донбас? Як їхні повноваження і політичний капітал вони використовують, щоб замінити корупцію рівними правилами для всіх? І, нарешті, яким вони бачать майбутнє української армії і які конкретні шляхи для впровадження такого бачення? Я хотів би знати це!», — наголосив лідер «Океану Ельзи».

Читайте також: «Зміст важливіший», — Вакарчук звернувся до українців із вимогою (Відео) — Блог

«Дорогі виборці, не дайте підмінити зміст формою….. Зміст важливіший, ніж форма. Вимагаємо змісту», — резюмував Святослав Вакарчук.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook