Вагнер отримав осколок у печінку — російський найманець про втрати ПВК «Вагнера» на Донбасі

Дмитро Уткін ("Вагнер")

Дмитро Уткін («Вагнер»)

Російські найманці ПВК «Вагнера» вперше з’явились на окупованому «ЛНР» Донбасі на початку літа 2014 року і відтоді постійно зазнавали значних втрат в боях з українськими військовими.

Про це розповів в інтерв’ю сепатаристському ЗМІ соратник очільника ПВК «Вагнера» російський найманець Євстафій Ботвиньєв, який зараз під позивним «Інженер» командує артилерією бригади в 2-му Армійському корпусі (так окупанти Донбасу називають «армію ЛНР»), а чотири роки тому воював пліч-о-пліч з підрозділом «Вагнера».

Ботвіньєв розповів, що воював в Луганському аеропорту поряд з групою «Вагнера» і там російські найманці зазнали перших потужних втрат, намагаючись не випустити українських бійців з Луганського аеропорту.

Читайте також: Розгром ПВК «Вагнера» в Сирії не перший — є нові дані про Донбас

Українські військові, визнав Ботвіньєв, успішно воювали проти елітного спепідрозділу російських найманців: із 80-ти «вагнерівців» загинуло 16. Загинули і два заступники Уткіна, одному з яких відірвало ноги і він стік кров’ю.

«Вагнер і сам отримав осколок у печінку… Причому там хлопці були набагато більш підготовлені, ніж ті, яких зараз посилають до Сирії. І забезпечені вони були добре, у них єдиних тоді, напевно, були прилади нічного бачення і тепловізори», — повідомив подробиці Ботвіньєв.

Читайте також: Бойовики публічно «підставили» ПВК «Вагнера», виставивши напоказ докази присутності російських найманців на Донбасі (Фото)

Він також повідомив, що ПВК «Вагнера» діяла на Донбасі як диверсійна група, а до Донбасу так само діяла при окупації українського Криму.

Російський найманець Ботвіньєв з дружиною - кадровою військовою рамії РФ

Російський найманець Ботвіньєв з дружиною — кадровою військовою армії РФ у відставці

Читайте також: У ПВК «Вагнера» воюють громадяни України: імена сорока з них відомі (Відео)

Дружина професійного російського найманця Євстафія Ботвиньєва («Інженера») Марія Ботвіньєва, яка служила в російській армії і зараз є капітаном запасу ЗС РФ, в інтерв’ю сепаратистському ЗМІ підтвердила, що бойовиків з Донбасу цілими підрозділами виводили в Росію для після тренувань на навчальному полігоні російської армії в Молькіно.

Далі Дмитро Уткін («Вагнер») на окупованому Донбасі приймав цих бойовиків у свою ПВК уже як найманців.

Читайте також: Російські найманці готують помсту очільнику ПВК «Вагнера» (Відео)

а1а2

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook