В зоні АТО загинув Олександр Філь: 18-19 серпня на Тернопіллі – Дні жалоби

жалоба- прапор України з чорною стрічкоюУ зв’язку з загибеллю мешканця Бережан Філя Олександра Олеговича, навідника аеромобільно-десантного взводу аеромобільно-десантної роти аеромобільного-десантного батальйону військової частини А0284, 18-19 серпня в Тернопільській області розпорядженням голови Тернопільської ОДА Олега Сиротюка оголошено Днями Жалоби.

Як повідомляє прес-служба облдержадміністрації, Олександр Філь загинув 16.08 2014 року в результаті смертельного поранення під час виконання бойового завдання в районі проведення АТО.

На знак скорботи за загиблим у Дні жалоби на території області буде приспущено Державний Прапор України із траурною стрічкою на адміністративних будівлях органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств та закладів, державних підприємств, установ, організацій на території області.

Також на Тернопільщині доручено скасувати проведення розважально-концертних заходів, спортивних змагань та внесено відповідні зміни до програм теле- та радіопередач Тернопільської обласної державної телерадіокомпанії.

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook