В Ужгороді триває 17-тий міжнародний фестиваль «Інтерлялька», участь в якому беруть театри ляльок із десяти країн Європи (Відео)

фото: uz.suspilne.media

фото: uz.suspilne.media

17-тий міжнародний фестиваль «Інтерлялька» розпочався сьогодні в Ужгороді. Участь у ньому візьмуть театри ляльок з 10-ти країн.

Крім України, це колективи з Литви, Італії, Словаччини, Польщі, Болгарії, а також з Білорусії, Грузії, Естонії та Румунії, розповів організатор заходу Мирослав Петій.

–Директор та художній керівник Паневежиського лялькового театру «На колесах» Антанас Маркускіс  приїхав разом із театральною групою із Литви.

- Ми на фестиваль привезли казку Ганса Крістіана Андерсена «Олов’яний солдатик», або по-іншому називається вистава «Андерсон», який у нашому театрі поклала ваша знаменита режисера Оксана Дмітрієва із Харкова. Я думаю, що ця вистава розрахована на вікову категорію від 4 років і 100, тому що у нас її дивляться і дорослі, і приймають дуже добре, — сказав Антанас Маркускіс.

Зі Львова приїхали дві трупи. Однією з них під назвою – «І люди, і ляльки» керує  Олексій Кравчук.

Виставу «Тілі-мілітрямдія» покаже трупа Закарпатського академічного театру ляльок «Бавка».

Міжнародний фестиваль театрів  ляльок проводять раз на два роки.

Вистави оцінюють члени журі у номінаціях – найкраща акторська гра, краща режисерська робота, краща жіноча і чоловіча роль.

Триватиме XVII Міжнародний фестиваль театрів ляльок чотири дні.

Подробиці — у сюжеті UA: Закарпаття:

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook