В Ужгороді епідемічна ситуація із захворюваністю на дифтерію стабілізувалася

Фото з вільних джерел

Фото з вільних джерел

В Ужгороді епідемічна ситуація із захворюваністю на дифтерію стабілізувалася.

Про це повідомляє прес-служба Ужгородської міськради, посилаючись на інформацію, озвучену на сьогоднішньому засіданні протиепідемічної комісії. «Минуло 1,3 максимальних інкубаційних періоди без виявлення нових випадків захворювань на дифтерію (із 24 жовтня 2019 року), що є ознакою локалізації спалаху», — йдеться у повідомленні.
Зазначається, що від початку спалаху було проведено біля 13 тисяч щеплень як дорослих, так і дітей, серед них – 2436 студентів університету, зокрема 1117 іноземних студентів. У зв’язку з цим протиепідемічна комісія вирішила рекомендувати керівництву Ужгородського університету відновити навчальний процес студентів медичного факультету №2, однак разом із тим продовжити обмеження доступу до клінічних баз студентів медичних факультетів без документально підтверджених даних про вакцинацію до кінця навчального року.

Також керівництву закладу рекомендовано розробити механізми зарахування на навчання іноземних громадян із документально підтвердженими даними про щеплення, а студентів-громадян України за наявності картки профілактичних щеплень.
Нагадаємо, міська влада Ужгорода ухвалила низку обмежувальних заходів через спалах дифтерії. Зокрема, з 24 жовтня було призупинено навчальний процес для студентів медичного факультету №2.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook