В Уряді сказали, коли внесуть у ВР проєкт держбюджету України-2020 з оновленими показниками

Міністр фінансів Оксана Маркарова. Фото - Укрінформ

Міністр фінансів Оксана Маркарова. Фото — Укрінформ

Проєкт держбюджету України на 2020 рік з поправками до другого читання Уряд України має намір внести до Верховної ради до 3 листопада.

Про це заявила глава Міністерства фінансів України Оксана Маркарова, пише Інтерфакс-Україна.

«Парламент затвердив бюджетні висновки, які ми на робочому рівні вже отримали. Сподіваємося найближчим часом отримати офіційно і до 3 листопада Кабмін їх опрацює і подасть доопрацьований бюджет до другого читання», — сказала 24 жотня Маркарова.

Читайте також: У ВР представлений проект держбюджету України-2020: третина видатків піде на держборг (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», проект держбюджету України на наступний рік Кабмін вніс на розгляд Верховної ради України до 15 вересня, відповідно до вимог бюджетної резолюції. При цьому в Уряді зазначали, що це не остаточний варіант проєкту, бо він розрахований на весняних макроектономічних показниках.

18 жовтня народні депутати зі значною критикою прийняли законопроєкт «Про держбюджет України» у першому читанні.

Читайте також: Гончарук назвав нові показники, які будуть закладені в проект держбюджету-2020: курс гривні зазнає змін (Відео)

23 жовтня за підсумками засідання Кабміну Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що Уряд отримав від Мінфіну нові макроекономічні показники, які ляжуть в основу поправок Уряду до другого читання законопроєкту у ВР. Прогноз зростання ВВП Кабмін пропонує збільшити до 3,7%, а курс гривні закласти на рівні 27 грн за долар США, повідомляв Олексій Гончарук.

Читайте також: В Україні запровадили нові гроші: щоб їх надрукувати, верстати працюють на повну (Відео, Графіка)

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook