В українському місті тестуватимуть розробку Ілона Маска

ф1Надшвидкісну транспортну систему Hyperloop, розроблену Ілоном Маском, будуть тестувати у Дніпрі. Для цього там зведуть спеціальний майданчик.

Про це заявив міністр інфраструктури України, пише «Економічна правда».

«Ми створюємо компанію, яка буде займатися розробкою технології», — заявив він.

Міністр повідомив, що компанія буде називатися Hype.ua.

«Ми робимо ставку на ревіталізацію наших технологій. Надшвидкісні залізниці, які рухаються зі швидкістю 250-300 км/год відходять у минуле з появою Hyperloop», — сказав Омелян.

Читайте також: Історичний запуск найпотужнішої ракети світу, що не відбувся б без українського літака. Як запустили Falcon Heavy (Відео)

Майданчик для тестування цього виду транспорту з’явиться в Дніпрі за підтримки партнерів, які будують Hyperloop в Мексиці.

До проекту приєдналися Академія наук, Південмаш, Укроборонпром, Unit City, Інтерпайп, Платформа розвитку інновацій.

За словами директора Південмашу, учасники робочої групи спілкувалися із засновником проекту Hyperloop One Ілоном Маском.

Однак набагато більш активну участь в будівництві українського майданчика прийме компанія, яка займається будівництвом Hyperloop в Мексиці — вона буде консультувати робочу групу створеного Центру транспортних інновацій.

Нагадаємо, Hyperloop — це розроблена Маском транспортна система, що складається із сталевих труб, усередині яких переміщається поїзд — герметична капсула на аеродинамічній подушці. Швидкість такої капсули може перевищувати 600 кілометрів на годину.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook