В українському ефірі вкотре поменшає російських телеканалів

1813914Цього разу Нацрада з питань теле- та радіомовлення заблокувала телеканал «Охотник и рыболов HD». В його ефірі транслювали запис за участі офіцері ЗС РФ.

За результатами моніторингу телеканалу «Охотник и рыболов HD», який має юрисдикцію Російської Федерації, регулятор 23 лютого прийняв рішення вилучити його з переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення та законодавства України, повідомляє прес-служба відомства.

Читайте також: Сторінку російського каналу «Звезда» в соцмережі заблокували через допис про бойовика «Гіві»

У відомстві заявили, що 11 і 12 лютого в ефірі телеканалу транслювалася передача «Зірка на гачку» за участю російського офіцера полковника ГРУ Генерального штабу ЗС РФ Євгена Конопелькіна.

У програмі були наведені відомості про героїчну службу командира батальйону російського спецназу ГРУ Росії в Чечні, його бажання з дитинства служити у спецназі, описано бойову ситуацію в Грозному (Чечня), після участі в якій Конопелькін отримав зірку Героя Росії, що створює для глядачів позитивний образ російського офіцера, який захищає свою країну від бойовиків і відчуває гордість за російську армію.

 

 

 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook