В Україні видали Біблію для незрячих діток, написану шрифтом Брайля

фото: Київська Єпархія УГКЦ

фото: Київська Єпархія УГКЦ

Презентували її у Харкові.  Дане видання приурочене вшануванню року Біблії в Україні та присвячене особі Блаженної пам’яті Патріарха Любомира (Гузара), який на схилку літ також боровся із недугою, пов’язаною із втратою зору, повідомляється на сайті Київської Єпархії УГКЦ.

Книга є спільним проектом УГКЦ та волонтерського руху “Заплющ очі. Дивись серцем” в особі Ростислава Комаренка.  Презентації видання відбуваються у різних містах України, зокрема, у Рівному, Києві, Одесі, Житомирі, Івано-Франківську та інших обласних центрах.

Дана Біблія об’єднує як і зрячих дітей, так і незрячих. Вона написана в такий спосіб, що спершу дитина буде потребувати ознайомлення із самим текстом – звичайним та шрифтом Брайля, а тоді вже зможе відчитати й самі малюнки, які також нанесені на матеріал цим самим шрифтом.

Головними доповідачами на презентації у Харкові були Преосвященний Владика Василій (Тучапець), Екзарх Харківський УГКЦ, Владика Мар’ян (Бучек), єпископ РКЦ та Валентина Антонівна Бутенко – керівник ГО “Харківський центр реабілітації молодих інвалідів та членів їх сімей “Право вибору”.

“Це не є звичайна книга, адже Біблія – це Слово Боже, яке несе в собі світло, – наголосив Владика Василій. – В Псалмі 118 псалмопівець говорить: “Слово твоє, Господи, є світильником для моїх ніг та світлом для стежок моїх”. Воно є світильником, який вказує шлях, яким потрібно іти в житті. Тому це не є книга лише якась навчальна чи пізнавальна, але найперше це Слово Боже”. Екзарх Харківський побажав, “щоби через цю книгу Господь відкрив дітям очі їхнього серця. Щоби це світло Божого Слова відкрило очі душі, щоб ці діти йшли шляхом віри, надії, любові і спасіння.”

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook