В Україні введено в експлуатацію 92 підприємства АПК

Присяжнюк1В Україні прискорюють модернізацію та будівництво підприємств АПК. Заходи щодо цього передбачені Програмою активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки, повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства.

 Так, в Україні від початку року ввели в експлуатацію 92 нових аграрних об’єкта, в які інвестовано 5,4 мільярда гривень. Завдяки цьому українці отримали 4,8 тисячі нових робочих місць.

«Президент поставив перед Урядом завдання здійснити ретельний аналіз виконання Програми активізації економіки, а також зробити новий акцент на прискоренні структурних реформ. Аграрний сектор, своєю чергою, у цьому році продемонстрував високі результати виконання Програми. Проте все одно ми розуміємо, що необхідно подвоїти зусилля, аби у наступному році виконати заплановані обсяги робіт. Тому ми ще раз переглянемо з кожним головою ОДА підписані раніше протоколи та графіки введення аграрних об’єктів у експлуатацію», − наголосив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

За словами Міністра, за 11 місяців поточного року в усіх регіонах України вже почали діяти 92 нових аграрних об’єкта. Це дало змогу залучити в галузь 5,4 мільярда гривень інвестицій. А завдяки введенню в експлуатацію нових потужностей вдалося створити 4,8 тисячі нових робочих місць.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook