Склали рейтинг найкрасивіших різдвяно-новорічних ялинок України (Фото)

f67b22effedb38d8714d2afcb423baa7Названі кращі новорічні красуні країни — щоправда, київської ялинки у цьому списку зі зрозумілих причин немаєповідомляє Комсомольская правда.

В Україні склали рейтинг найбільш красивих новорічних ялинок. Столична ялинка навмисно не включена в список — вона стала «яблуком розбрату» на Євромайдані і більше нагадує про ідеологію, ніж про свято.
Одеса: сто тисяч вогників і італійська хвоя

734334Вперше за довгі роки головну ялинку Одеси вирішили зробити штучною. Її висота з верхівкою становить 20 метрів, ширина — 9 метрів. Замість іграшок на новорічному дереві — вогники і світлові фігури. На «плаття» для красуні пішла штучна хвоя з італійської сировини, а на ній — 64 білі сніжинки і чотири кілометри гірлянд. Сто тисяч світлодіодів горять трьома кольорами — зеленим, синім і золотистим. Вартість конструкції разом з гірляндами та ілюмінацією — 200 тисяч гривень. У мерії вирішили, що краще один раз витратитися на штучну ялину, ніж закуповувати і викидати живі деревця.

 

 

 

 

 

 

 

Харків: найвища в країні красуня

73433536-метрова красуня запалала в суботу на центральній площі міста. Новорічну ялинку проектували з минулої зими, а монтували майже місяць! На конструкцію пішло 11 тонн металу, дві тонни штучної хвої, 40 кілометрів електричних проводів і 60 тисяч лампочок. В результаті харків’ян тішить найвища в країні ялинка, вона навіть на метр вище московської. Ілюмінація на ній буде працювати в трьох режимах — святковому, денному і нічному.
Львів: на кроні — символи Євросоюзу і України

734336У Львові новорічну ялинку прикрашати зірками і тризубами — символами Євросоюзу та України, дерев’яними іграшками яворівських майстрів і виробами учнів художньої школи. Всього використовували 850 іграшок і 40 син-жовтих гірлянд.

Висота львівської ялинки — 18 метрів. Привезли її з смт Східниця, це поруч з Трускавцем. Разом з транспортуванням і прикрасами новорічне дерево обійшлося в 147 тисяч гривень.

 

 

 

Полтава: «йолка-палка» від лісників

734337В селі Копили Полтавського району з’явилася незвичайна новорічна красуня. Видно, працівникам лісгоспу вже дуже шкода з року в рік рубати живі сосонки, тому для себе вони вирішили спорудити новорічне дерево неживе і довговічне – із вже давно зрубаних колод старих сосен.

Дерево не даремно поставили біля магазину «Лісовичок» — тут починається екологічна стежка. Вдень 4-метрову креативну ялинку розглядають покупці, а ввечері вона світиться вогнями і тішить водіїв.

Директор Полтавського лісгоспу Олександр Холодний зізнався, що ідею ялинки з колод побачив за кордоном.

 

 

 

 

 

 
Донецьк: іграшки, намальовані дітьми

734338Фішкою головної новорічної красуні шахтарської столиці в цьому році стали сяючі прикраси, створені дітьми. Це ексклюзивні ялинки, птиці, місяці і символи наступаючого року — конячки і поні, виготовлені за ескізами юних донеччан. Вони стали переможцями міського конкурсу малюнків для оформлення ялинки-2014.

Сама ж 23-метрова штучна красуня «приїхала» з Росії в минулому році і, за чутками, обійшлася донецькій владі в 1,5 млн гривень.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Крим: ялина з Тернополя і дуб-богатир

734339У кримській столиці, крім традиційної ялинки, з’явилося особливе новорічне дерево — живий дуб в дитячому парку Сімферополя. Красень росте на Галявині казок, йому вже 300 років! Дерево одягнули в одежу з тисячі яскравих жовтих лампочок, і від ствола до верхівки дуб засяяв вогнями. До речі, лампочки належать тій же французькій фірмі, яка підсвічувала Ейфелеву вежу і Єлисейські поля в Парижі.

Сімферопольську 18-метрову новорічну ялинку замовили два роки тому в Тернополі, разом з гірляндами та іграшками вона обійшлася в 300 тисяч гривень. В цьому році прикрасили так само, як і в минулому, — кулі, гірлянди, банти, цукерки в срібній, золотій і синій гамі, світлодіодні сніжинки.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook