Стало відомо, які продукти в Україні подешевшали найбільше

фото з мережі Інтернет

фото з мережі Інтернет

Експерти державної статистичної служби дослідили коливання цін на певні продукти харчування протягом червня-липня цього року. Зокрема, повідомили, що ціни на продукти харчування і безалкогольні напої знизилися на 0,5%. Найбільше подешевшали яйця — на 9,8%.

Споживчі ціни в червні 2018 року порівняно з попереднім місяцем не змінилися.  Про це повідомляється в експрес-випуску Держстату, опублікованому в понеділок, 9 липня.

За даними Держстату, на споживчому ринку в червні ціни на продукти харчування і безалкогольні напої знизилися на 0,5%. Найбільше (на 9,8%) подешевшали яйця. На 2,1-0,2% знизилися ціни на фрукти, молоко і молочні продукти, сало, овочі, цукор, рис, свинину і яловичину. У той же час на 0,7-0,4% подорожчали хліб, макаронні вироби, продукти переробки зернових.

 Ціни на алкогольні напої і тютюнові вироби підвищилися на 1,6%, у т.ч. тютюнові вироби — на 2,6%, алкогольні напої — на 0,4%.
 Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,3% відбулося головним чином за рахунок підвищення тарифів на утримання будинків і прибудинкових територій на 2,1%, плати за оренду житла — на 0,9 %.
Підвищення цін на транспорт в цілому на 0,6% в основному зумовлене подорожчанням проїзду в залізничному пасажирському транспорті на 10,4%.
 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook