В Україні почалася епідемія грипу: три області перейшли епідпоріг (Мапа, Відео)

грип-термометор і таблеткиПеревищення епідпорогу в Україні поки невелике — на піку епідемії Україна може опинитись вже наступного тижня. Від початку епідсезону восени 2019 року від ускладнень грипу в Україні померли вже 13 людей, які не були вакциновані проти грипу.

Як повідомляє Центр громадського здоров’я при МОЗ України, епідпоріг на 1,4% перевищений уже в Тернопільській, Хмельницькій та Житомирській областях.

Саме в цих областях станом на четвертийй тиждень 2020 року найвищий в Україні рівень захворюваності на грип і ГРВІ, однак порівняно з попередніми епідеміями грипу в Україні такий рівень захворюваності фахівці класифікують як середній.

У МОЗ запевняють, що причин для паніки через початок епідемії грипу в Україні немає жодних ані в медиків, ані в громадян України, оскільки ситуація із захворюваністю контрольована і перебуває в рамках звичного сезонного зростання захворюваності з піком у вигляді перевищення епідпорогу.

ф2

Лікарі нагадують, що єдиним способом вберегтися ві грипу та його ускладнень є вакцинація.

Українці у зв’язку зі зростанням кількості хворих на грип і ГРВІ ажіотажу в аптеках не створили і масово скуповувати маски і ліки не кинулись.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook