«В Україні є тільки одна канонічна церква», — рішення позачергового синоду УПЦ МП (Відео)

Фото - сайт УПЦ МП

Фото — сайт УПЦ МП

Щоб відреагувати на Об’єднавчий собор, у якому Московський патріархат участі не брав, сьогодні вранці УПЦ МП терміново скликала засідання свого Синоду.

На ньому, як повідомляє сайт Московського патріархату, УПЦ МП заявила, що результатів Об’єднавчого собору УПЦ КП та УАПЦ Московський патріархат не визнає, як і створення єдиної помісної православної церкви України.

«Об’єднання двох розкольницьких течій», — так УПЦ МП на засіданні свого Синоду сьогодні назвала Об’єднавчий собор, який 15 грудня створив єдину православну церкву — Православну церкву України.

Читайте також: Єдина православна церква України є: виступ глави нової церкви, Президента України та спікера ВР після рішення Об’єднавчого собору (Відео)

На ньому, як повідомляє сайт УПЦ МП, заявила, що результатів Об’єднавчого собору УПЦ КП та УАПЦ Московський патріархат не визнає, як і створення єдиної помісної православної церкви України.

В УПЦ МП і далі вважають себе єдиною канончною правослпавною церквою.

«В Україні є тільки одна канонічна церква. Це Українська православна церква (МП — ред.)», — заявили про себе в УПЦ МП після свого синоду.

Читайте також: Розсекречені кадри з Об’єднавчого собору зі створення Української православної церкви (Відео)

Вселенський патріархат, як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», ще у жовтні цього року своїм рішенням нагадав, що неканонічною є саме РПЦ і її похідна — УПЦ МП.

Патріарх Варфоломій кілька разів закликав УПЦ МП приєднатись до об’єднавчого процесу православних церков України, та ця церква розірвала дипломатичні відносити зі Стамбулом, визнавши, що вказівки глави РПЦ і Кремля для УПЦ МП важливіші.

Читайте також: Білозерська про створення нової церкви України: «Дивне відчуття, коли історія твориться в тебе на очах»

Більше — про рішення сьогоднішнього синоду Московського патріархату — у відео УПЦ МП.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook