В Україні «амазонок» побільшало — Міноборони розширив список військових професій для жінок

1Тернополянка, яка, підписавши контракт із Збройними силами України, служить в АТО, не вважає себе сучасною амазонкою. На її думку, жінка в армії — такий же боєць, як і чоловік. Каже, що жінок у військових одностоях на вулицях Тернополя часто можна побачити.  

Нині в українському війську проходить службу більше 25 тисяч жінок, із них — більше 3 тисяч мають офіцерські звання. 10 тисяч жінок служать на посадах, які визначають боєздатність ЗС України.

Читайте також:  Окупований Донбас сколихнув вибух. Припускають, що у повітря злетів склад боєприпасів бойовиків

Учасниками АТО є більше 6 тисяч жінок, 2 тисячі жінок і зараз виконують бойові завдання у зоні конфлікту на сході країни,  повідомило Міністерство оборони України у Facebook.

Читайте також:  Бійці ЗСУ розповіли, як затримали на Донбасі російського найманця: «Трусився, як кошеня» (Відео)

У відомстві кажуть, що з метою дотримання гендерної рівності у Збройних силах України за останні два роки було суттєво розширено перелік військово-облікових спеціальностей, які можуть обіймати жінки (а це близько 100 спеціальностей).

У зв’язку з цим, орієнтовна кількість військових посад, на які дозволяється призначати жінок становить понад 90 тисяч, що майже у 2,5 рази більше, аніж до 2016 року.

 

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook