В РНБО показали, як змінилися ЗСУ за останні три роки (Відео)

1723759У РНБО оприлюднили вражаючий відеоролик про модернізацію ЗСУ за останні 3 роки. Таке відео опублікував секретар РНБО Олександр Турчинов, повідомляє 5 канал.

«Проти нашої країни ведеться системна і жорстока війна. І для нас з вами немає альтернативи, як перемогти в цій війні, але для цього нам потрібна мобілізація усіх ресурсів у країні. Для цього нам потрібна ефективна взаємодія і координація між усіма складовими оборонного і безпекового блоку країни», – йдеться у повідомленні до відео.

Читайте також: Курсанти Академії сухопутних військ тренуються із системою MILES (Відео)

За інформацією РНБО, оборонний бюджет України за 3 роки зріс в 10 разів, повідомили в РНБО. Підвищено бойовий потенціал підрозділів: безпілотні авіаційні комплекси; засоби контрбатерейної боротьби; засоби зв’язку розвідувальної техніки та радіоелектронної боротьби. Було розроблено і вироблено принципово нове озброєння.

Це наземні радіолокатори ближньої дії, 120-мм і 82-мм міномети, автоматизовані комплекси розвідки та автоматичні гармати, а також протитанкові комплекси. Повітряні сили ЗСУ отримали модернізовані МІГ-29, Су-27, Су-25M, Л-39; вертольоти МІ-8, МІ-24; радіолокаційну техніку і засоби зв’язку, а також радіотехнічне забезпечення польоту. Розроблено ракетно-реактивне озброєння тощо.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook