В окупованому Донецьку від ранку — «грандіозний шухер»

Донбас-Арена після обстрілів 23 серпня минулого року

Донбас-Арена після обстрілів 23 серпня минулого року

Півтисячі людей евакуювали — в окупованому Донецьку шукають вибухівку на стадіоні Ахметова.

Терористи заявили, що сьогодні вранці отримали анонімний дзвінок про замінування «Донбас-Арени», де сьогодні о 14 годині начебто мало бути зібрання футбольних вболівальників.

Тепер бойовики шукають цю вибухівку, евакуюввши з приміщення півтисячі волонтерів фонду Ахметова, який міститься в підтрибунних приміщеннях стадіону.

Читайте також: Бойовики хочуть офіційно «віджати» гордість Ахметова — головний стадіон Донбасу

Причин такого «грандіозного шухеру» в Донецьку може бути дві — або ж справді якийсь «мінувальник» зробив такий дзвінок, або ж самі бойовики інсценували все це, аби не допустити великого зібрання людей на стадіоні, а то ще, чого доброго, черговий мітинг проти Захарченка чи «ДНР» влаштують, або ж і проти Ахметова.

Сеператистські ЗМІ, посилаючись чомусь на «МНС ДНР», про всяк випадок оприлюднили й плановану «причину» збору вболівальників команди Ахметова, яка через окупацію бойовиками Донецька залишилась без стадіону і змушена була покинути окупвоане місто.

«Шанувальники «Шахтаря» планували «висловити протест проти ігор команди у Львові та ініціювати звернення до керівництва Республіки та керівництва міністерства спорту про створення нової футбольної команди», — заявили свою версію бойовики.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook