В одному із коледжів Тернопільщини сьогодні стартувало засідання, на якому обговорили важливі питання навчання та дозвілля студентів (Фото)

IMG_0337Сьогодні у місті Борщеві, що на Тернопільщині, розпочало свою роботу спільне засідання Ради з виховної, спортивно-масової роботи та студентських справ Державної установи «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» і методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації Тернопільської області.

Борщівський коледж, як завжди, гостинно приймав учасників зібрання.

Очолює заклад уже багато років Ярослав Васильович Козій, відмінник аграрної освіти України, умілий керівник величезного колективу, друг студентів і людина, для якої коледж став буквально другим домом.

У своєму вітальному слові Ярослав Козій розповів про історію закладу, здобутки викладачів і студентів, промовисті перемоги у навчанні, виховній роботі, творчості, спорті.

Для гостей екскурсію аудиторіями і виробничими кімнатами, гуртожитками провели заступники директора Ігор Блозва і Галина Сарап.

Є чим пишатися Борщівському агротехнічному коледжу. Адже він вхожить до п’ятірки кращих аграрних закладів України.

Студенти здобувають знання на п’яти факультетах, до їх послуг — два великих гуртожитки, бібліотека, спортивний комплекс, якому немає рівних серед подібних ззакладів у всій Україні.

У коледжі навчається більше 600 студентів стаціонару і 250 осіб — на заочному відділенні.

У структурі навчального закладу — потужна матеріальна база, виробничо-практичне господарство, навчальні території і полігони, виробничі майстерні, 547 га земельних угідь, що обробляються.

Сьогодні у коледжі ділилися досвідом із представниками інших навчальних закладів зі всієї України.

Цікавими були виспупи про напрацювання останніх років Ірини Лепехи, завідувачки кабінету соціально-гуманітарної та виховної роботи дерржавної установи «НМЦ вищої та фахової передвищої освіти» та Ірини Степанової, методиста кабінету соціально-гуманітарної та виховної роботи цієї ж установи.

Заступник директора Борщівського агротехнічного коледжу Галина Сарап розповіла присутнім, що завдяки цій установі і її керівникам, вона, як людина, що відповідає за виховний напрямок у коледжі, отримує цінні поради і якісну допомогу у вирішенні найважливіших питань.

Відвідали гості також і найбільшу гордість коледжу — спортивний комплекс.

У спорт тут закохані усі без винятку, а найбільше — сам керівник Ярослав Козій.

Лише у рік на його утримання йде 1 мільйон гривень! Але, як каже Ярослав Васильович, цю непосильну ношу закинути не можна, бо тоді спорткомплекс занепаде без господарстких рук.

Загальна площа стадіону — 5,8 га. До послуг спортсменів — велике футбольне поле, розміром 104Х74 метри, оточене трибунами на 3000 глядачів, спортивний комплекс із залом площею 642 метри квадратних, борцівським, тренажерним, гімнастичним залами.

Волейболісти коледжу неодноразово ставали переможцями змагань різних рівнів.

Команда закладу із вільної боротьби вже вкотре бере участь у фінальних змаганнях Всеукраїнських спортивних ігор з вільної боротьби.

І найприємнішою подією цього дня стало мистецьке дійство «Осанна Жінці-Берегині», що було присвячене Дню матері.

За одну годину концертного дійства, студенти, викладачі зуміли продемонструвати неповторні таланти нашого краю, зігріти душу піснями про матір, показати всю велич своєї творчості.

Автор сценарію дійства, відмінник освіти України, художній керівних творчих колективів коледжу Ольга Костюк вклала усю свою душу у написання такого чудового сценарію.

Засідання представників коледжів аграрної освіти продовжить свою роботу завтра.

Ірина Мадзій, журналістка.

IMG_0332

IMG_0372

IMG_0356

IMG_0359

IMG_0365

IMG_0379

IMG_0393 (1)

IMG_0395 (1)

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook