В однієї п’ятої населення країни повна втрата орієнтирів: Аркадій Бабченко про передвиборчі настрої українців

1цВідомий журналіст Аркадій Бабченко однозначно висловився про першу трійку кандидатів у президенти України, яких називають наразі соціологи. Своє обурення невмінням значної частини українців відрізнити зерна від полови він виклав у статті в Обозі.

Ось є три кандидати. У воюючою країні. Один на фронті постійно. Ну, робота в нього така. Верховний Головнокомандувач. Так, він — зобов’язаний це робити. Але влазити в це ярмо був не зобов’язаний. Але вліз. І тягне. Всі чотири роки. Чи добре, х * рово чи, чи швидко, повільно чи, прямо, з вибоїнами чи — але тягне в потрібну сторону.

Другий всі ці чотири роки танцював на корпоративах. Жартував жарти. Робив шоу. Збирав повні зали. Знімав комедійки. Війни — як і немає. Всі жарти прибауточки, давай далі серіальчик пиляти. Про слугу народу, так.

Третя … Взагалі хр * н знає чим займалася. Проривалася через кордон. Мишико-майдан все намагалася влаштувати. Навряд чи можна придумати кращий подарунок загарбникові, ніж революція у воюючій країні.

І у всіх трьох однаковий рейтинг!

Для мене це загадка.

Дуже складно порівнювати ж * пу з пальцем, але в даному випадку людям це явно вдається.

У вас у всіх, братці кандидати, всі ці чотири роки були відмінні шанси проявити себе. Побудувати реабілітаційні центри. Наприклад. Ну, як мінімум. Або казарми. Або взяти участь в обладнанні полігонів. Або пальне медикам-евакуаторів закупити. Або, або, або.

І? Де ви були? Ну, де був один, я бачу. А решта два? На корпоративах танцювали і про тарифний геноцид кричали? Ок, Порошенко — хр * новий президент. Але я бачу, що він робить. А ці гарні що зробили?

Якщо у кожного з цих трьох і справді по десять відсотків, то в однієї п’ятої населення країни — повна втрата орієнтирів. Як на мене, це досить багато.

 

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook