В одній із шкіл Луганщини сьогодні стартував проект англійського ресурсного центру

фото: Луганська ОДА

фото: Луганська ОДА

Британською Радою за підтримки Міністерства закордонних справ Великої Британії в рамках фонду Східного партнерства Європейського Союзу на Луганщині розпочато новий проект зі створення мережі англійських ресурсних центрів у 20 школах Луганської та Донецької областей, інформує сайт Луганської ОДА.

Серед десяти закладів загальної середньої освіти Луганської області, визначених для ресурсних центрів стала Старобільська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3.

Це дасть можливість викладачам та учням отримали доступ до семінарів із методики викладання англійської, тренінгів, матеріалів із викладання та вивчення мови, конференцій та «круглих столів».

У травні цього року Британська Рада оформила у школі англійський ресурсний центр та надала для роботи велику кількість методичної, навчальної та художньої літератури, яка сприятиме покращенню викладання та вивчення англійської мови.

Зараз в школі працює три клуби: для молодших школярів, для учнів середніх та  старших  класів.

Запропонована Британською Радою форма навчання мотивуватиме учнів Старобільської школи до якісного оволодіння англійською мовою – мовою міжнародного спілкування.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook