В одній із міських рад на Тернопільщині з’явилася нова посада — інспектор праці: що входить в обов’язки спеціаліста?

фото: Чортківська міська рада

фото: Чортківська міська рада

Чортківська міська рада вже має свого інспектора праці.

Про це повідомляється на сторінці Фейсбук Чортківської міської ради.

Інспектор праці здійснюватиме контроль лише за трьома пріоритетними напрямами – з питань своєчасної та у повному обсязі оплати праці, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці, та належного оформлення трудових відносин.

Перш ніж проводити подібні перевірки, інспектор праці інформуватиме фізичних осіб-підприємців, що використання не задекларованої праці – це грубе порушення трудового законодавства.

Окрім того, проводитиме інформаційно-роз’яснювальну роботу на підтримку легалізації праці у різних обʼєктах торгівлі та сферах послуг міста. Інспектор праці спілкуватиметься з громадянами та закликатиме їх відповідально ставитися до свого майбутнього, адже отримуючи заробітну плату «в конверті», працівники втрачають не тільки соціальні гарантії сьогодні, а й позбавляють себе гідної пенсії в майбутньому.

Зауважимо, що така посада у штатному розписі виконавчого апарату передбачена постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року № 295 «Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook