В одній із громад на Хмельниччині розробляють проект благоустрою прибережної зони Дністра: тут хочуть легалізувати зелений туризм (Відео)

фото: 33 канал

фото: 33 канал

Староушицька об’єднана територіальнагромада хоче легалізувати туризм поблизу Дністра.

Таке бажання цілком виправдане. Адже у її межах знаходяться мальовничі краєвиди Дністра, інформує tv7plus.com.

Та зиску від тих, хто там відпочиває громада немає. Туристичний збір до місцевої казни не надходить, адже люди, котрі подобово здають оселі, не поспішають офіційно реєструвати послуги. Вони готові іти на співпрацю із місцевою владою, але після того, як буде проведений благоустрій прибережної зони.

Дністер зачаровує і манить туристів. Відпочинок тут сезонний, найбільше людей влітку. Однак скільки їх приїжджає – ніхто не знає. Адже подібна статистика не ведеться.

У місцевій ОТГ хочуть змінити ситуацію на краще. Тут розробляють проект благоустрію прибережної зони, який планують затвердити найближчим часом на сесії Камянець-Подільської районної ради.

Паралельно зустрічаються із власникаи зелених садиб. Намагаються переконати людей офіційно реєструвати свої послуги та сплчувати туристичний збір. Адже за ці гроші могли б розвивати туризм на Дністрі.

Позитивні зрушення сподіваються побачити вже наступного туристичного сезону. Із благоустроєм прибережної території та надходженнями до місцевої казни.

Подробиці — у сюжеті TV7plus Телеканал Хмельницького. Україна:

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook