В Одесі будують унікальний велопішохідний маршрут, аналогів якому немає в Україні

фото: Одеська міська рада

фото: Одеська міська рада

Мер Одеси Геннадій Труханов повідомив, що траса здоров’я стане єдиним велопішохідним маршрутом, аналогів якому в Україні не існує, пише сайт Одеської мерії.

В Одесі триває реалізація великого інфраструктурного проекту з продовження Траси здоров’я від Ланжерона до 16-ї станції Великого Фонтану.

Крім робіт з будівництва велопішохідної естакади від 8-ї до 10-ї станцій Фонтану, старт яким був даний у квітні 2018 року, будівельники приступили до облаштування велопішохідної дороги середньої тераси прибережних схилів, яка повинна з’єднати естакаду з Аркадією.

Довжина майбутньої дороги – більш ніж 1 км, ширина — від 3,5 до 4,5 м, виходячи з рельєфу схилу і наявності зелених насаджень.

«Траса здоров’я — епіцентр спортивного життя Одеси, а також одне з найпопулярніших місць відпочинку. Ми почали упорядковувати її з 2014 року. Спочатку розмежували потоки руху, упорядкували наявну трасу до Аркадії. Потім поставили перед собою амбітне завдання — продовжити її до мису Великого Фонтану. Роботи складні — фактично ми створюємо інфраструктуру з нуля, зокрема це і будівництво складних інженерних конструкцій у вигляді естакади, підпірних стін, зливової каналізації та інше. Якщо погода буде нам сприяти, то вже наступної весни спортсмени отримають новий маршрут довжиною 15 км, а пішоходи — нові місця відпочинку. І тоді Траса здоров’я стане, нарешті, єдиним велопішохідним маршрутом, аналогів якому, я думаю, в Україні не існує», - зазначив мер Одеси Геннадій Труханов.

 


 

 

 

Мітки: ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook