В Міжнародному суді ООН знову заговорили про ситуацію на Донбасі

281553Міжнародний суд ООН зобов’язав Росію і Україну виконувати всі положення Мінських домовленостей. Про це оголошуючи проміжне рішення суду, заявив суддя Абрахам, повідомляє 112 Україна.

Суд нагадав, що Рада безпеки ООН закликав Росію і Україну розробити комплекс заходів по виконанню «мінських домовленостей».

«Суд хоче нагадати сторонам, що Рада Безпеки в резолюції 2202 від 2015 року визначив низку заходів, що стосуються впровадження мінських угод, які були прийняті і підписані в Мінську 12 грудня 2015, що сторони повинні робити все необхідне для впровадження цього пакету документів, щоб вирішити конфлікт у східних регіонах України мирним шляхом», — сказав суддя Абрахам.

Читайте також: Бойовики активізуються під вечір — повні дані Міноборони України про події на Донбасі (Відео) 

Суд вирішив не вводити інших заходів для вирішення ситуації на сході України.

 

 


 


Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

коментарів: 1

  1. Чмошный суд беззубой, слепоглухой и беспомощной организации, в результате чего москалоидный агрессор и позволяет себе весь его безнаказанный беспредел в мире. Ту бы ООН с такими судьями да и подобными их «экспертами» да самих бы в окопы на линию огня на Донбассе, а то мозги у них уже от их «недостаточности» жиром заплыли.

TOP 100

Facebook