В «ЛНР» тривають чистки і розборки — бойовики чекають наступної потужньої хвилі вбивств

ЛНР-напис на плиті триколірній на обочиніБойовики терористичної «ЛНР» вже відкрито говорять, що неугодних режиму Плотніцького знищують фізично. Самостійних бандпідрозділів вже не залишилось, але зачистки з метою переділу свер впливу і контролю за грошовим потоком контрабанди тривають і далі. Про це заявив бойовик з позивним «Сич».

«Тепер тут, на Бахмутці, все під ЛНР, в ЛНР не залишилося ні одного підрозділу дикого. Перші в Народну Міліцію увійшли якраз «Прізрак» Мозгового та «Полк Платова» Дрьомова. Потім зачищені були південні кізяки — які не воюють зате багато кричать! Залишилася тільки одна з сил, яка має тільки «союз» з ЛНР, підрозділи РИМ — вони контролюють весь кордон, беруть гроші за проїзд і т.д. це колишня «братва» і контрабандисти. Залишилося тільки їх зачистити або взяти під контроль», — розповів «Сич».

Читайте також: Російські «казаки» готуються воювати з «ЛНР» — наказ уже отримали

Він каже, що зараз в терористичній «ЛНР» відбувається зачистка самопроголошених чиновників: «8 міністрів і десятки їх підлеглих під слідством ФСБ, Лаптєву вже заарештували».

Читайте також: Справа рук «Тіней» чи ГРУ РФ: ліквідація командира бандбатальйону «Прізрак» — всі подробиці (Відео)

Але і це ще не кінець — вбивства продовжуватимуться, переконаний терорист.

«Я так думаю, що найближчим часом пройде третя потужна зачистка, але в ній знову постраждають ті, хто не винен», — вважає бойовик.

«Преса України«

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook