«В команді бардак», — Ходаковський заявив, що самопроголошена «ДНР» — це «нестійка конструкція»

Ходаковський на фоні прапора Востока збокуПісля ліквідації так званого «глави ДНР» Олександра Захарченка в серпні цього року в самопроголошеній «ДНР» настав хаос.

Про це написав на своїй сторінці у мережі колишній  так званий «глава радбезу ДНР» Олександр Ходаковський.

Одіозний бойовик порівняв самопроголошену «ДНР» із поламаним стільцем.

«Коли не стало Захарченка, наче випав один елемент цієї пресловутої конструкції і вона пішла в рух. Так, як стілець, що втратив одну з ніжок», — написав Ходаковський.

Читайте також: У бойовиків грандіозний скандал — Ходаковського не пустили з РФ у самопроголошену «ДНР» для участі в «виборах»

Він заявив, що бойовики у верхівці не перестають гризтись за «владу».

«В команді бардак, біля керма поки не розумію хто, корито скрипить, але поки пливе, пливе за інерцією в заданому напрямку», — констатує плачевну ситуацію в так званій «ДНР» бойовик.

Читайте також: Із «ДНР» під керівництвом Пушиліна зібрався тікати одіозний російський найманець-пропагандист

Після того, як Кремль не випустив Ходаковського з РФ на окупвоаний Донбас для участі у так званих фейкових виборах 11 листопада, Ходаковський  заявив, що проти Кремля і Росії не піде, щоб ще більше не розхитувати «нестійку конструкцію».

«З певної точки зору я поводжу себе кон’юнктурно, підлаштовуюсь під ситуацію», — прямо написав зрадник України Олександр Ходаковський.

ф8

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook