В «армію» Захарченка набирають добровольців, погрожуючи кримінальною відповідальністю за ухилення від військової служби

image001Жителі «ДНР», а особливо бойовики, вже переконані в безперспективності «служби» у рядах так званої армії. Обпікшись не вперше на обіцянках захмарних перспектив перебування в 1 АК «ДНР», вони вже не відносяться серйозно до агітації щодо того, щоб одягнути військову форму й «стати на захист республіки». Більше того, діючі боєвики відмовляються продовжувати «контракт», ідуть працювати в приватні охоронні організації або переїжджають у Росію в пошуках роботи.

Не на словах відомо: соціальний пакет у кишеньковій армії Захарченка не найкращий. Але «геніальне» керівництво замість того, щоб забезпечити достойні умови «служби», просто шукає нових дурнів, щоб замінити їх на старих на вже прогнилі місця. Так, на тимчасово окупованих територіях Донбасу окупаційне командування продовжує проводити заходи, спрямовані на формування так званого «мобілізаційного резерву».

Лицемірство, різниця в словах та діях «військових комісарів», що на Донбасі проводять масову перевірку даних серед чоловічого населення у віці від 18 до 55 років, не залишає байдужими місцевих жителів. Замкомандуючий «ополченням» Едуард Басурін заявив, що мобілізація є добровільною, повістки роздавати не будуть. При цьому бойовики повідомляють про «кримінальну відповідальність за ухилення від військової служби». Виходить, що якщо не хочеш займатися бандитизмом в рядах «армії ДНР», то будеш «валити» ліс їй на благо.

Повістки вручають, листівки розклеюють на поштах і транспортних зупинках, оголошення звучать повсюдно — по всій території ДНР проводиться активна агітація. А з новобранцями, кому таки довелося вступити на «службу», вже проводиться робота. «В рамках літнього періоду навчання, відповідно до єдиного плану Південного ВО ЗС РФ, з частинами та підрозділами 1 та 2 АК військових військ на військових полігонах «Покровський», «Центральний», «Передовий» та «Східний» проводилися заняття по вогневій і тактико- спеціальній підготовці, а на полігоні «Удалой» проводилися тактичні заняття з вивчення навичок ведення наступального бою та організації взаємодії між підрозділами під час ведення ними наступальних дій» — таку інформацію надає громадськості інформаційний супротив.

Крім того, російські найманці використовують затишшя для інтенсивних робіт з удосконалення інженерного обладнання своїх передових позицій, ведення розвідки, а також для постановки нових мінно-вибухових загороджень по всій лінії зіткнення. Втративши кадрову підтримку з РФ, «уряд ДНР» нарощує власну військову силу.

Сергій Палков,

журналіст, працює в зоні ООС.

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook