В АП назвали втрати підрозділів бойовиків, які змушені «доокомплектовуватись» зеками

ф1Терористи на Донбасі продовжують нести знайчні втрати в живій силі і техніці.

Так, за даними Головног оуправління розвідки Міноборони України, 1 липня у зоні АТО загинули 5, поранено 7 окупантів зі складу 5 підрозділів ворога – «9-го» та «11-го» полків, а також «3-ї», «4-ї» та «7-ї» бригад.

«Найбільших втрат зазнав «9-й окремий штурмовий  мотострілецький полк морської піхоти» (Новоазовськ), який діє на Маріупольському напрямку. Встановлено імена трьох поранених бойовиків – Олег Козловський, Віталій Орлов, Андрій Раєв», — повідомив на брифінгу речник АП з питань АТО Андрій Лисенко.

За даними української розвідки, військове командування бойовиків ухвалило рішення про негайне доукомплектування загонe російсько-окупаційних військ, «з огляду на значні бойові втрати та численні випадки відмови бойовиків іти в бій та дезертирства».

«Днями до його складу прибули близько 100 злочинців, які відбували покарання у місцях позбавлення волі на тимчасово окупованій території Донецької області та були достроково звільнені по амністії після підписання контрактів на службу в лавах російсько-окупаційних військ», — повідомив Лисенко.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook