В Англіканській церкві Австралії архієпископом стане жінка

kay-goldsworthyЖінка-єпископ Кей Голдсуорсі призначена на архієпископську кафедру міста Перт, пише Christian Today. Вона змінить Роджера Херфта, який достроково залишає кафедру в зв’язку з тим, що він «не виправдав надій» Королівської комісії з розслідування сексуальних домагань до неповнолітніх.

Голдсуорсі народилася в австралійському штаті Вікторія в 1956 році. Останні 27 років свого життя вона провела в Перті: була капеланом Пертського коледжу, а в 2008 стала першою жінкою-єпископом в Англіканській церкві Австралії. Вона одружена і має двох дорослих синів-близнюків.

За словами самої Голдсуорсі, бути архієпископом — непросто: «Протягом багатьох років це була важка ноша — з одного боку, але з іншого така, що надихає, тому що ти спілкуєшся з однодумцями … Я повернуся в Перт, щоб стати для людей єпископом. Я сподіваюся, що зможу внести свій вклад».

Цього року єпископеса була нагороджена орденом Австралії за заслуги в області релігії і за те, що вона є «зразком для жінок».

У бесіді з журналістами Кей Голдсуорсі визнала, що в останні роки педофілічні скандали сильно похитнули авторитет Англіканської церкви та інших конфесій на загальнонаціональному рівні. «Сьогодні наша репутація — не на найвищому рівні, — сказала вона. — Ми дізналися про воістину страшні історії, жертви [педофілів] дуже сильно постраждали. Я дуже сподіваюся, що ми об’єднаємося і впораємося з цією проблемою».

Інсталяція Кей Голдсуорсі на архієпископської кафедрі відбудеться 10 лютого 2018 у соборі св. Георгія Перта.

 


 

 

 

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook